27-420 Bodzechów,
ul. Szkolna 7

41 265 38 56
41 265 19 51

Nasza Przychodnia


Eskulap-Med sp. z o.o jest kontynuatorem sięgającej lat przedwojennych tradycji opieki zdrowotnej nad mieszkańcami gminy Bodzechów. Powstała w marcu 2012 roku na skutek przekształcenia z Samodzielnego Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Bodzechowie.
Placówka świadczy swoje usługi w trzech placówkach umiejscowionych w Bodzechowie, Szewnie i Sarnówku Dużym co wynika ze specyfiki położenia gminy Bodzechów.

Eskulap-Med dysponuje doświadczoną kadrą lekarzy i pielęgniarek pozostającą do dyspozycji pacjentów. Stale poszerza bazę diagnostyczną starając się by jak najwięcej spraw związanych z ochroną zdrowia pacjent mógł załatwić w najbliższej dla swojego miejsca zamieszkania placówce POZ.

We współpracy z Zespołem Szkół w Bodzechowie realizujemy cykliczne spotkania edukacyjne dla naszych pacjentów, którzy obecnie wywodzą się nie tylko z terenu gminy Bodzechów, ale także gmin ościennych tj. Ćmielów, Sadowie, Sienno i Ostrowiec Świętokrzyski. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

2021 © ESKULAP-MED - Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej All Rights Reserved.